Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 10:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 00:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
as ant filatelijos bent kazkiek esu seniai uziskableves,tiesiog nesidomejau tuo internete,nebuwau lankesis tokius forumuos.nustebau ir zinoma nusivyliau,nebuciau pagavojes kad butina rinkt tik kokia tema viena.as galiu tuomet nebut filatelistas jej statusas reikalauja rinkt tik pasirinkta srity.bet man pasto zenklai niekad nebuvo ir nebus tik paveiksliukai ar ti ktam kad puost lentyna.man ydomu wiskas kas su jajs susieta,akinos tai nelabai,pirkt nedaug teleidzia dabartines galimybes,namie po traumos teks dar bisky pasedet,o parduot nesugalvociau niekad.taigi nesu tas kur kazka renka tam kad parduot.nerenku dl to kad kazka megdziot,nieks aplink nerenka,o jej noreciau megdziot tai jau buciau nustojes gincytis ir savo kolrkcija del jusu daugumos nuomones ismetes.pazwelkim kitu kampu,juk buna zmoniu kur labai rimtaio kolekcionuoja keleta kolekciju,lyg ne?buna.tajgi,tarkim as pasto zenklus isrusiuoju temomis ir gaunasi kad renku kelias kolekcijas,tinka?arba as nesu toks kaip jus vis cia,nesu filatelistas,tik pasto zenklu kolkekcionierius megejas,ir taj tik pradedantis.arba pasiulyk koy stastusa man sau skirti :D zinau kad pasto zenklai ziauriai domina ir traukia jau bent 15metu,domina ju istorija,klasifikacija,bet va,mane domina yvajrus


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 01:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
ir as neus nesidomintis,kazkada esu perskaites daug literaturos apie pasto zenklu istorija,apie kolekcionavima,tiesiog man neviskam buvo galimybes.o sitas forumas bent jau manau yra sansas turet kazkokiu galimybiu.gal bej kas nors zino apie koky filatelistu kluba ar bent kokia neoficialia draugija vikaviskio rajone..?nes pats taj nesu net girdejes apie toki dalyka ir nej wieno filatelisto aplink nepazystu.atrodo kad suvalkieciai niekuo nesidomi ir nieko nekolekcionuoja,taip nera....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 01:44 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Na kodėl aš suvalkietis ir domiuosi netgi per daug kuo, Marijampolėj (ir apskritai Suvalkijoj) esu sutikęs ne vieną besidomintį kolekcionavimu, tiesa neesu linkęs į labai atvirą bendravimą su visais (manau daug tokių yra), juolabiau garbesnio amžiaus kolekcionieriai dažnai būna nelinkę bendraut nors ir turi ką papasakot ir parodyt (na glaima juos suprasti), kitavertus nesiskundžiu, man ir laiko forumo pakanka :) . Beje jei ką Marijampolėj kas kažkelintą sekmadienį vyksta koks tai susibūrimas iš visos Suvalkijos ir ne tik, deja pats nebuvau apsilankęs (jei domins galėsiu surast tikslesnės informacijos), dar juk ir parodų pasitaiko - skandalingai pagarsėjusių A. Šakalio vokų paroda neseniai vyko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 01:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
man irgi pakanka.ten tame post.lt neviska supratau,ten kai kur po kaina parasyta pavyzdziuj taip:lape 25 zenklai.tai ce kaip,man nereiktu viso lapo,pakanka vieno zenklo,kaip ten ta kaina,uz nurodyta kaina gauni tiksliai tai kas pavaizduota paveiklsliuky?labai sudomino zenklai su aviacija,dekujj uz nuoroda


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 01:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
hm,sito nezinojau.apie tokius vokus nesu girdejes.......o kazin marjampolej ar kur nors kitur rajone yra kokia n ors filatelijos parduotuve?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 01:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Kaina būna už vieną ženklą, darydamas užsakymą nurodai kokio kiekio ir kokių ženklų - švarių ar gesintų (specialiai antspauduotų) norėsi.

Šiek tiek apie Šakalio vokus:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=16961078

Marijampolėje filatelijos parduotuvė kaip čia pasakius yra, tik ten nusipirkt gausi nebent dabartinių Lietuvos pašto ženklų arba tarkime specialių metinių LT rinkinių (specialiose vinjetėse), bet nieko daugiau, žodžiu post.lt tai įsigysi dar paprasčiau ir į namus atsiųs :) . Nors tiesą sakant ir Kaune tokią tik vieną Centriniam pašte žinau, bet galiu pasakyt, kad nieko labai mandro ten nėra, praktiškai pirkis.lt internetiniame aukcione rasi vos ne daugiau pasiūlymų ir kainos nelabai skirsis. Šiaip be interneto nelabai apsieisi norėdamas pildyt savo kolekciją.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 02:08 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Vagi pasidomėjau ir pats Šakalio vokais, taigi tai parodos progai netgi ir vokas išleistas :)


Prikabinti failai:
ars20080212arsparod.jpg
ars20080212arsparod.jpg [ 48.91 KB | Peržiūrėta 524 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 02:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
bet tai ten paveiksliuky parodyta dazneusej visa serija,tarkim 4 skirtingi zenklai,tai uz galutine ten aprasymo apacioj parasyta kaina ir gauni ta visa serija?

kokius kazin geriau rinkt,svarius ar gesintus?termina jau zinojau

a va kas tie sakalio vokai....visgi sita tematika netraukia :D

tai jau be interneto zinau kad nieko neisejna.mh,ajsku.buves kaune toj parduotuvej as pora kart,kiek pamenu tai ten nera uzsienietisku zenklu ane?

ydomus vokas.ta pasto zenklu serija is kurios pora ant jo uzlipyta isvis domina,ziurejau post.lt.pazejes y antspauda atsiminiau kad seniau rinkau ir tsrs pasto antspaudus


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin