Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 01:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 21:34 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 17, 23:12
Pranešimai: 841
Miestas: Kaunas
arz rašė:
Kažkada radęs TSRS pašto ženklą su LAK sklandytuvu į filatelija.lt
Tai man atrašė, padėkojo ir paklausė ar nenorėčiau užsiimti puslapio filatelija.lt administravimu, nes anas jau kiek laiko neatnaujintas.
Tiesa, aš atsisakiau, nes supratau, kad tai ne man. Gal norėtum?
Aš kažkaip apie tamstą iškart pagalvojau.
Per kiek tai laiko galima būtų atnaujinti informaciją. Gal net galėčiau padėti su dizainu, gal dar kuom nors. Forumą perkeltum...
Vis gi filatelija.lt - geras www pavadinimas.
Ir apskritai, iš šio forumo entuziastų galima suburti kokia komandą tvarkyti puslapį. Nebūtina juk iškart radikaliai pakeisti ar "paleisti" puslapį. Galima kai kuo papildyti, patobulinti ir pan. Idėti tavo aprašymus...apie Memelį, "nuo ko pradėti", ir kt.
Po biskį po biskį ir atgaivintumėm. Tik reikia išsirinkti vadovą, kad nebūtų po to "bilibirda".
Ką manai?


manau cia ideja yra nebloga. as taip pat buvau uzsideges uzsiimti priziuret filatelija.lt, susisiekiau su savininku, lyg ir sutiko, isdeste savo salygas, bet po to kazkaip uzsiemiau savo lituanicaonstamp.com ir taip viskas paliko. nes puslapio administravimas laiko nemazai atima, ypac tokio plataus kaip filatelija.lt
bet jei bendrom jegom, gal kas ir gautusis....???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 22:23 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Jo, bendrom jėgom gal kas ir gautųsi. Tik reikia truputėlį pamąstyti iš organizacinės pusės, kad nenumirtų tas daiktas, ir kad gaila nebūtų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 22:25 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Tai gi, kad bendromis jėgomis mums lietuvaičiams ir problematiškiausia. Kiek žmonių tiek partijų. Iš patirties jaučiu, kad bus nekas. Be to ten reikia įtaisyti normalų varikliuką (tvs), kas būtų šiokios tokios išlaidos. Dar žinoma savininko sąlygos bla, bla, bla.... Tai gi sprendimas (like) Liuanica.com man pasirodė solidesnis. Galvočiau, kad geriausias variantas 2-3-4 žmonių nauja iniciatyva naujam projektui. Tiesa sakant, čia bendravimo ir atskirų iniciatyvų klausimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 22:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Tai ir sakau, iš organizacinės pusės reik pamąstyti :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 22:35 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
tractor rašė:
Tai ir sakau, iš organizacinės pusės reik pamąstyti :-)

Pritariu. Reikia surinkti "aukas", kurioms tai įdomu ir (ir kuo) galėtų prisidėti prie bendro projekto. Tai gi, reikalingas žmogus kuris pagalvos apie organizacinės dalies organizacinę pusę. Kadangi, šioje dalyje matau tik vieną asmenį, tai jį ir siūlyčiau inicijuoti organizacinę organizacinės pusės organizaciją. Tractor! Štai kas galėtų pradėti šią iniciaciją. Taip pat jaučiu, kad yra dar bent trys "prijaučiantys" (įskaitant ir mane). Pradžiai turiu vieną įdėją, kurią, žinoma atskleisiu vėliau.

Tai gi, kam tai įdomu ir kas gali (gal nori) prisidėti:
1. aš
2.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 22:43 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 17, 23:12
Pranešimai: 841
Miestas: Kaunas
kalbame apie visiskai nauja projekta ar bandyma pratesti filatelija.lt ir pameginti apjungti pajegas?

p.s. galiu paieskoti maile kokios tos filatelija.lt salygos buvo...

bet kuriuo atveju pameginciau prisideti. laisvo laiko daug neturiu, bet koki nors skyriu uzsiimciau administruot. ziurint dar apie ka sneka :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 23:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ė, nu aš suprantu, kad įdomi tema apie naują projektą. Ir suprantu, kad būna taip, kad vienoje temoje imi diskutuoti apie kitą temą, bet kai apie tą kitą temą prasideda diskusija per kelias temas - tai jau susigaudyt neįmanoma ir darosi neaišku, kur kas apie ką. Atskyriau aną temą, einam diskutuoti į ten :-)

http://www.laikas.lt/forumas/viewtopic.php?t=2647


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Filatelija: Istorijos
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 25, 21:47 
Jonas Grigaliūnas kuris pardavinėja ženklus eBay, tai jo sūnus. Tėvas tai jau mires.



arz rašė:
Va būtų indomu sužinoti kas ką kolekcionuoja? O tai rašom rašom ir nežinom.
Na aš pradėjau kolekcionuoti kai buvau dar "jaunas" ir net nesupratau, kodėl rinkau pašto ženklus, vėliau šis rinkimas aprimo kokiems 15 metų, o gal ir daugiau. Štai 2006 gruodžio mėnesi neįtikėtinai vėl susidomėjau šia "sporto šaka". Taip sakant pakėliau archyvus. Po to Pirkis, o paskutiniu metu ir eBay.

Prodžioje rinkau VISKĄ, net juokinga, bet labai greitai susipratau ir dabar renku tik valstybėmis, metais. Geriausiai turbūt sekasi su CCCP nuo 1939 m. iki 1991 m. Taip įsijaučiau, jog kai centriniame pašte baigėsi albumai, tai dabar tęsiasi ilgos ir nykios albumų laukimo dienos. Beabejo, kaip ir kiekvieną (turbūt), domina Lietuvos 1919-1941 pašto ženklai. Šiuo klausimu eBay buvo malonus atradimas, nes Pirkyje patys žinote kaip. Vienu metu net pasidarė linksma kai pradėjau "baltukus" dėliotis. Pagalvojau, kad gal net tik juos ir rinkti būtų galima (švarūs, be perforavimo šonuo9se, antspauduoti Kauno, Marijampolės ir t.t).

Tiesa dėl eBay. Kartais būna įdomių kuriozų. Va vieną kartą pirkau " baltukus" iš gerb. John Grigaliūno (anas prisidėjęs prie knygos apie Lietuvos pašto ženklus). Ir ką manote? "Ateina" ženkliukai, o vienas iš jų (3-oji Kauno laida, 40 sk.) su brokeliu, t.y. po pirmosios santraupos "sk." nėra taško. Kas įdomiausia pats p. Grigaliūnas tokius pat error'us pardavinėja atskirai po 9.99$. Va ir nesidžiauk žmogau.

Nuo tada pradėjau atidžiau apžiūrėti paveiksliukus. Prabėga gal kokia savaitė ir aptinku kažkokio "prūso" standartinės oro pašto laidos seriją (kregždutės). Ogi, žiū, o 40 ct. nominale žinoma visiems spaudos klaida: vietoj "PAŠTAS" - "PAŠPAS". Kaip žinia ši serija yra ne tokia brangi, ir aišku, aš ją jau turėjau, bet negi atsispirsi pagundai papildyti albuma įdomesniu ženkliuku. Va ir nesidžiauk žmogau.

Ir vėl prisiminiau Iljyčiaus žodžius: "Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis". O prūsas nežinojo...


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin