Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 16, 06:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 21:52 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
arunce, šiaip būtų šaunu, kad lietuvių kalbą šiek tiek gerbtum :wink: , kažkaip negražiai žiūris tie "-eu" arba "w" lietuvių kalboje, čia būtų tiesiog toks mandagus prašymas :) . Šiaip dėl ženklų na tai gali imti rinkti dabartinius švarius ar kad ir anspauduotus lietuviškus pašto ženklus, post.lt gali užsisakyti ir pristatys bet kur (tas kainuos nedaugiau 5lt, aišku jei ne visus iškarto pirksi). Tas šlamšto rinkimas tai galiu pasakyt nieko gero ir pačiam nebus taip malonu kaip kad rinkti nors kažką prasmingiau. Žodžiu įvertindamas savo galimybes ir norus tikrai gali rast geresnę išeitį nei prašyt ir rinkt "šlamštą", ko irgi už dyką daug negausi. Jei reikės patarimų, manau, čia jų tikrai sulauksi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 21:54 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 7, 14:07
Pranešimai: 957
Laba,
Nereikia varyti ant arz ar dar ko nors. Arz labai aiskiai paklause ko tamsta isviso norite is filatelijos? Malonumo padelioti kortytes ar rimtesnio susidomejimo? Jeigu tik padelioti grazius paveiksliukus, tai tamsta ne i sita foruma uzsukote, jeigu kiek rimciau, tai arz aiskiai parekomendavo temas kurias verta pasiskaityneti.
As kiekviena menesi po visa svieta issiuntineju 100tus zenklu kaip bonusus savo pirkejams, bet visu pirma jie yra mano pirkejai, o tik poto jie jau gauna priedo, ir manau nemazai, ir manau is forumo dalyviu kai kas yra tikrai gaves koki puskilogrami zenklu uz aciu. Na bet cia viskas suprantama, man negaila, o zmogui malonu.
Taigis, pasiskaituk arz rekomenduotas temas ir pabandyk suprasti ka ten raso, o "chaliavu", bet kas visada paims.

Kom.pasiulymas - tikriausiai visi pritars kad kaip pradedanciajam (ar bent jau uzsiimanciam 7metus tuo) tikrai geras :lol:
6 albumai - apie 5-8tukstancius pasto zenklu, visas pasaulis - 345Lt.(tik 100EU) :!: Imk ir pildyk savo kolekcija, ilgam uzteks darbo.

_________________
Paveikslėlis
http://www.pirkis.lt/shop/KristisMZ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 22:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
arunce rašė:
.o wa arz tarsi smerkia pradedancius (kad ir is naujo,kajp as) kolekcionierius. o sejp sunku normalej gaudytis man zaliam tarp patyrusiu


Niekas nieko cia nesmeria. Jei esi pradedantis, tai taip ir rasyk - "esu pradedantis. Turiu bile visokiausiu zenklu prikaupes pries 7 metus. Dabar galvoju, kad man tai idomu (arba turetu buti idomu). Nuo ko cia man pradeti atgaivinti savo toki susidomejima. Domina laivai, Egiptas, bebrai ir dar biesas zino kas. Ka patartumete. bla, bla, bla... gal turite tokiu ar tokiu zenklu pradziai."

O dabar, se tau, kad nori - "atsiuskite man zenklu bile kokiu, nes noriu papildyti savo bile kokiu zenklu bile kolekcija". Nu ar cia rimtai skamba?

Tai ir rasau - reikia kazkaip apsispresti ka ir kaip, nes po 7 metu vel atsidursi prie tos pacios geldos - turiu kruva meslo ir ka su ja daryti... Gal kas dar galite atsiusti kiek meslo?

Cia ne is piktumo ar pasaipos rasau toki pavyzdi. Norisi patarti, tiesiog. As ir nuo kazko pradejau, kaip ir daugelis cia.

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 23:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
Drs---->esu dekingas uz patarimus,bet del lietuviu kalbos...ka as zinau,man ir taip sunku rasyt kaip cia rasau,egzaminus islaikiau 10oj kl. 9ui,12oj-8etui,as lietuviu kalba moku,mokyt manes nereik,bet,nors mane kark,jos negerbiu.daug mieliau cia rasyciau savo megiama anglu kalba.sms zinutes,e-laiskus,viska-rasau beveik vien priebalsem,pvz'as nk blg nenrejaw ce tjp rsdmas',ir tie kam reikia mane supranta,taigi,yprotis rasyt taip kad butu kuo greiciau,o laiko stoka man ne mazesne beda nei pinigu stoka.taigi,as galiu specovai stengtis rasyt be'eu'ir'w',bet nosiniu ar ko tikrai nesiruosiu ce deliot ir sugaist 10iai eiluciu teksto tiek laiko per kiek parasyciau 30.bet prasyma galiu bent bandyt pildyt,bet nepazadu,galiu nepastebet kaip rasau.ir galu gale cia mano rasymo stilius.nemanau kad ka yzeidziau.bent nenorejau.as savo zenklu nelaikau slamstu,atrinkau pastarosiomis dienomis tokius kur visai niekam tinkami ismeciau,bet nemanau kad tai,jog as tiesiog noriu rinkti kuo yvairesnius zenklus,yv.laikmeciu,yv.valstybiu daro visa kolekcija slamstu.kodel visu kolekcijos turi buti vienodos...?juk kiekvienas vertina savo kolekcija pagal save,bent is dalies.kad zenklai joje pigus tai dar nereiskia kad kolekcija neverta man paciam nieko.as juk nekentinu parduoti savo kolekciju,uz jokius lt kad ir kaip ju reiktu.man ne piniginej vertej esme.pvz.,zenklas,kuri as prasiau kieno nors kad man jy duotu koky menesy man bus daug vertingesnis uz zenkla,kuris kainuotu 50lt.cia mano nuomone.uzmesiu aky y post.lt.dekui uz informacija.jau sykart tiko mano lt kalba bent kiek? :?: :wink:

p.s.:galymybes mano tai riboja pajamos jejgu kam ydomu,o noras mano toks,rinkti kuo yvairesnius zenklus.kodel tai vadini slamstu?

KristizMZ---->as ant nieko nevarau,amn pasirode kad ant manes beveik varo kazkas ir nelabai supratu del ko konkreciai.dekui uz nuomone bet as pasto zenklu kortelytem nelaikau,man tai tikrai nera tik paveiksliukai.as jau nekarta cia minejau kad noriu rinkti kuo yvairesnius zenklus,kas ce blogo?tipo cia ne kolekcija?jei jum visiem taip ir atrodo tai tegul,busiu pirmas sitam forume renkantis visokius pasto zenklus.as paskaiciau visas tas temas,sudomino,nuvyle kai kas,bet as visvien noriu rinkti yvairius.neketinu surinkti visu pasuly esamu.bet man okolekcijos tema tokia vat labai jau plati.tebunie,as gal nesu toks profas kaip jus visi cia,bet visvien pasto zenklai yra tikras kaifas kaip saknt.noreciau cia psilikti tam forume,bet buciau dekingas uz sioky toky pripazinima ar palaikyma.gal ateityje atrasiu kokia viena tema kuria rinksiu,bet pripazink,as negaliu to padaryt kai dar tik pradedu viska.siek tiek brangoka,kaip uz tiek zenklu-5-2tukst.-tai zinoma gera kaina,bet suma vistiek siokia tokia.ir tai cia tu pardodi?ar kaip?kad rasai apie savo pirkejus.


arz----> nu nerimtai skamba.tarkim norejau parasyt taip kaip tu parasej.dekui.nu mane domina labiausiai siaip pasto zenklai su pastatais ir technika,gal cia butu tokios megstamiausios temos...ne del to kad paveiksliukai grazus,ne,siaip domina sitos sritys.bet cia dar tikslai neaisku,gal adr kokia kita tema atrasciau...tiesiog nelabai ka galiu sprest kol kas turedamas nedaug..bele kokiu zenklu kaip tu vadini


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 23:36 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Ziurek. As siulau kiek pagalvoti. Jau pats pasakei, kad domina gal kiek ir technika ir pastatai - tai jau yra kiek rimciau. Pats pagalvok, na atsius tau 2-3 zmones po 5-6 ivaisrius zenklus ir vel daina is naujo, anokia cia kolekcija.

Beje, kolekcija, man regis butu prasminga vadinti ne siaip kazko kruva, o tam tikru susijusiu tarpusavyje kazkokia prasme. Tarkim: varines XIV-XVI a. vinys naudotos baldu apmusalams su zalvarinemis galvutemis Olandijoje. O ne siaip viso pasaulio visokios vinys ir kiti metaliniai objektai.

Cia, man regis, reikia laiko. Zenklas vardan turejimo jis bus tik tavo ego (va turiu) patenkinimas ir is to naudos bus l. mazai.

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 23:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 7, 14:07
Pranešimai: 957
arunce rašė:

KristizMZ---->as ant nieko nevarau,amn pasirode kad ant manes beveik varo kazkas ir nelabai supratu del ko konkreciai.dekui uz nuomone bet as pasto zenklu kortelytem nelaikau,man tai tikrai nera tik paveiksliukai.as jau nekarta cia minejau kad noriu rinkti kuo yvairesnius zenklus,kas ce blogo?tipo cia ne kolekcija?jei jum visiem taip ir atrodo tai tegul,busiu pirmas sitam forume renkantis visokius pasto zenklus.as paskaiciau visas tas temas,sudomino,nuvyle kai kas,bet as visvien noriu rinkti yvairius.neketinu surinkti visu pasuly esamu.bet man okolekcijos tema tokia vat labai jau plati.tebunie,as gal nesu toks profas kaip jus visi cia,bet visvien pasto zenklai yra tikras kaifas kaip saknt.noreciau cia psilikti tam forume,bet buciau dekingas uz sioky toky pripazinima ar palaikyma.gal ateityje atrasiu kokia viena tema kuria rinksiu,bet pripazink,as negaliu to padaryt kai dar tik pradedu viska.siek tiek brangoka,kaip uz tiek zenklu-5-2tukst.-tai zinoma gera kaina,bet suma vistiek siokia tokia.ir tai cia tu pardodi?ar kaip?kad rasai apie savo pirkejus.


AGA jei parasiau tamstai kad tai yra kom.pasiulymas tai reiskia "Komercinis pasiūlymas", kitaip sakant siulymas isigyti, kaina nurodyta. Aisku galejau parasyti -Swx, 5-8K p.z. su 6alb. - 100EU ? Gal tamstos kalba tai butu aiskiau buve?

_________________
Paveikslėlis
http://www.pirkis.lt/shop/KristisMZ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 00:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
arz---> nu musu nuomones niekad nesutaps galutinaj.as manu kad kolekcija gali but bet kokio platumo,ir taj dar nereiskia kad tai tik kolekcionieriaus ego.ir pasto zenklai savaime tarpusavy susije,visi banknotai,monetos,kad ir vinys yra tarpusavyje susije.ir nesvaik kad nera ce jokio rysio.zmones renka yvairiausius ziebtuvelius,piestukus,viska,nuo a iki z,kiekvienas pagal save.kodel kolekcija gali but tik temine?gal tu labai placiu galimybiu zmogus,nezinau,bet man atrodo kad rinkt konkreciai xiv-xvi a.olandiskas baldu vinis taj yra neymanoma,bent man taj daugiau nej simtu proc.neymanoma.nenutuokiu is kur zmogus gali gaut tokiu viniu,uz kiek,ir kokios bukles gali but 500m senumo vinis.ir galu gale del kokios naudos as tureciau rinkt kolekcija?tik del saves.gal tu ir teisus,del savo ego,nes tikrai niekad neparduociau kolekciju.parduociau kompus,aparatura,telefus,bet ne kolekcijas.taj kokios man naudos rejk?tarkim renku tai ka noriu,esu patenkintas,tajgi nauda.ce paraseu ne tam kad suzinot jog wisa gywenima klydau del kolekcijos sampratos,nors dekuj uz info ir nuomones,as tik pasidomejau ar kas..nu pats zinaj.

KristizMZ----> na jej rimtaj taj man ce suprantamiausia kalba. :lol: 8) bet as galiu atrasyt ir lietuviskiau,man taj galima rasyt bet kajp,svarbu ejna suprast.nu kaip pradziai taj bisky,bisky suma.bet zinoma domina.o cia kokie zenklai,ziauriaj senio koki?daug vienodu?po keliu menesiu gal ir pirkceu ka nors.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 7, 00:34 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš tai apibendrinčiau taip - jei nori užsikabliuot už filatelijos apsispręsk iš anksto, nes tokiu būdu garantuotai neužsikabliuosi ir geriausiu atveju prisiminsi vėl po 7 metų, kad pamirštum ir vėl prisimintum dar po 7 :) . Rinkti bet ką visiškai nėra orginalu - taip renka visi kas realiai nesidomi kas tai filatelija ir neužsiima niekuo daugiau kaip tik dantytų paveiksliukų dėjimu į albumą. Šito dalyko aš neteisiu, nes ir pats galima sakyti renku sistemingai tik nuo 1990 m. leistus LT pašto ženklus (tiesa domiuosi įvairia informacija susijusia su filatelija, tai bent mėgėjo -filatelisto titulą sau suteikčiau :D ), tiesiog siūlau priimt visa tai, ką tau forumo dalyviai išsakė, kaip dėmesio vertą patarimą (iš patirties), o ne kaip užsipuolimą. O šiaip šitam forume vietą tikrai surasi jei domiesi daugiau nei kaip jau sakiau tuo dantytų paveiksliukų dėjimu į albumą, o gal ilgainiui būtent forumo dėka ir atrasi kas sudomins ir užkabins :wink: . Ir čia ne pašto ženklų vertėje esmė, nes gali ir rinkdamas virtualią kolekciją surasti ir sukaupti įdomios informacijos ir sau ir kitiem ir būt didesnis filatelistas nei koks nors milijonierius nusipirkęs brangiausių pašto ženklų albumą vien tam, akd juo papuoštų savo lentyną :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin